Основи Каркасного Будівництва

Дерев’яне каркасне будівництво є одним з найбільш широко використовуваних методів зведення житлових, комерційних і промислових будівель. Дерев’яні каркаси не тільки дуже економічні в будівництві, але і стійкі до екстремальних кліматичних варіацій, і пропонують жителям високий ступінь комфорту. Крім того, дерев’яні каркаси є стійкими та поглинають вуглець та компенсують парникові гази. 

Дерев’яні каркаси можуть бути використані для побудови різних стилів будівель, і не може бути жодних обмежень щодо архітектурних можливостей, коли дерево є середовищем. Для того щоб дерев’яна будівля виконувало свої очікувані функції, необхідно розумно його зводити і цього можна досягти, використовуючи обґрунтовані практики будівництва та зведення. Наприклад, дерев’яні рами мають невелику вагу, а отже, для процесу зведення не потрібні крани та інша важка техніка, що сприяє економічному аспекту будівництва.

Індустрія обрамлення деревини є великим бізнесом і є однією з провідних галузей промисловості в Сполучених Штатах. Це не дивно, оскільки більшість будинків у Сполучених Штатах будуються з використанням дерев’яно-каркасної конструкції як свого структурного фундаменту. Оскільки технології та механізація швидко розвиваються, ми бачимо, що методи обрамлення деревини стають більш модернізованими, щоб відповідати більш сучасним конструкціям будівель, які користуються попитом.

У порівнянні з більш виготовленими аналогами, такими як сталь, бетон та цегла, дерев’яне обрамлення є більш екологічним способом структурного обрамлення. Він є поновлюваним ресурсом і може компенсувати викиди вуглецю, оскільки матеріал виконує роль поглинача вуглецю. Він також міцний, гнучкий і простий в обробці, що робить його верхнім матеріалом для структурного обрамлення в Сполучених Штатах.

 

 

 

 

Зв'язатися з нами
Наша Продукція